Neden Transfer ?
Havalimanlarında 7/24 Hizmet
Havalimanı lokasyonlarınız ne olursa olsun saat kaçta inerseniz inin, Sizi karşılayacak ve istediğiniz adrese bırakacak ekibimiz ve aracımız günün her saati hazır ve sizi bekliyor olacaktır.
Nereye nasıl giderim? düşüncesini bırakın
İster adresinizden, ister havalimanından, isterseniz otobüs terminalinden veya haritada ki bir noktadan, sizi karşılayalım ve gideceğiniz noktaya bırakalım ve isterseniz de dönüşte sizi alalım.
Lokasyonlarınızı tıklayarak seçebilirsiniz
Adresi mi unuttunuz ? Gideceğiniz bölgedeki en yakın noktayı seçin sizi o noktaya ulaştıralım. Adres transferde Ülke ve şehirlere göre hizmet verilmektedir.
Neden Address Transfer ?
İş görüşmelerinizde trafikte vakit kaybetmeyin

Yolcularımızın seyahatlerinde konforlu ve güvenli hizmet verebilmiş olmak ve bu hizmeti memnuniyete çevirip onlara tekrar hizmet verebilmek ve tavsiye edilebilmek.

Bebeğinize koltuk istemeyi unutmayın

Address transfer olarak trafik kurallarına ve güvenliğe önem vermekteyiz. Transferlerimizde uyguladığımız ücretsiz bebek koltuğu, sevdiklerinizin daha güvenli yolculuklar geçirmesi içindir.

Sigorta & kasko

Araçlarımızda zorunlu olan Karayolları trafik sigortası ve firma olarak ekstradan koltuk bazlı Araç Kaskosu vardır.

Kişiye özel seyahat sigortası

Talebiniz doğrultusunda, isteğe bağlı olarak Anadolu sigorta firması tarafından Seyehat sigortası yapılmaktadır.

7/24 Online rezervasyon

Address transfer sitemizden 7/24 online rezervasyon yapabilirsiniz. Yetkili personellerimiz tarafından Ülkeler arasında ki saat farkı dikkate alınarak size geri dönüş yapılacaktır.

Kongre & Seminer

Kurum ve kuruluşların tertiplemiş olduğu, Toplantı, kongre ve seminerlerde Bizlere tarih ve kişi adeti verin Araç ve transfer planlamasını biz yapalım.

Ekstralarınız

Yanınızda Bisiklet, sörf veya tekerlekli sandalye vb. varsa port bagaj talep edebilirsiniz.

Hizmet politikamız

Yolcularımızın seyahatlerinde konforlu ve güvenli hizmet verebilmiş olmak ve bu hizmeti memnuniyete çevirip onlara tekrar hizmet verebilmek ve tavsiye edilebilmek.

Ücretsiz rezervasyon iptali

Rezervasyon iptallerinde kesinti veya ücret alınmamaktadır.

Ekonomik ve güncel fiyat

Tüm fiyatlarımız günceldir. Sitemizde gördüğünüz fiyatlar dışında sizden ekstra ücret talep edilmez.

Profosyonel personel

Firmamız bünyesinde görevli personellerimiz, zorunlu tüm teknik belgeleri olan, güvenli ve deneyimli insanlardan seçilmiştir.

Müşteri Hizmetleri

+90 232 220 1 333 [email protected]

Kongre & Seminer

Address transfer sitesinde bulunan Kongre ve Seminer talep formunu doldurup gönderdiğiniz takdirde,fiyatlandırma ve planlama yapılarak tarafınıza bilgi verilecektir.

Özel Şoförlü Kiralama

Siz gününüzü planlayın Trafik ve zamanı biz ayarlayalım.